همکاری در فروش خدمات طراحی سایت در اهواز | شرکت طراحی سایت یوتا
Banner
Use This Code To Get 50% Off [FiftyOff]

همکاری در فروش

به بخش همکاری در فروش یوتا خوش آمدید!

 وب سایت پر ترافیک دارید؟ اینفلونسر هستید و مخاطبین زیادی دارید؟ در برنامه همکاری در فروش ما عضو شوید و به سادگی یک درآمد جانبی و اتوماتیک قدرتمند برای خود بسازید. 

همکاری در فروش سایت در اهواز

 

روش کار به این صورت:

1- ابتدا از طریق لینکی که در انتهای همین صفحه قرار داده ایم ثبت نام کرده و در برنامه همکاری در فروش یوتا عضو شوید.</br>2- لینک یا بنر تبلیغاتی دلخواهتان را از پنل همکاری در فروش کپی کرده و در سایت یا پیج اینستاگرام (یا هر جایی که در آن هستید)  قرار دهید.</br>3- به ازای هر خرید موفق مشتری 10% از رقم فاکتور به حسابتان واریز می شود. به همین سادگی!</br> 

مزایای این روش از همکاری در فروش

  • فقط لینک یا بنر تبلیغاتی را در سایت یا پیجتان قرار می دهید و هیچ کار دیگری نمی کنید.
  • نیاز به دفتر و نیرو و پرسنل و چاپ و غیره ندارید
  • هیچ بودجه ای برای شروع نیاز ندارید و با هزینه صفر وارد می شوید ولی درآمد شما می تواند تا رقم های بسیار جذابی رشد کند.
  • از پشتیبانی و آموزش های تخصصی بهره مند می شوید و تنها نخواهید بود.
 

توجیه اقتصادی

فرض کنید یک مشتری با لینک بازاریابی شما وارد سایت می شود و یک سایت فروشگاهی تهیه می کند و هیچ چیز دیگری هم خریداری نکند. قیمت وب سایت فروشگاهی 4/950/000 تومان است. سهم بازاریابی شما از یک مشتری برابر 495/000 تومان خواهد بود.کافیست فقط ده مشتری به شرکت ارجاع دهید تا آخر برج حداقل مبلغ 4/950/000 تومان درآمد بدست بیاورید.درصورت خریداری خدمات بیشتر، بطور میانگین از هر مشتری یک میلیون تومان و بیشتر درآمد خواهید داشت ولی برای اینکه حساب کتاب واقع بینانه تری داشته باشیم بر اساس حداقل ها حساب کردیم.    

Call Now