تولید محتوا در اهواز | خدمات تولید محتوا در اهواز | شرکت تولید محتوا در اهواز | قیمت تولید محتوا در اهواز | تعرفه تولید محتوا در اهواز | بازاریابی محتوا در اهواز| کانتت مارکتینگ در اهواز|
Banner
Use This Code To Get 50% Off [FiftyOff]

با تولید محتوا؛ قدرت اطلاع رسانی، برندسازی و تبلیغات آنلاین خود را افزایش دهید

با نگارش اصولی؛ تبلیغ نویسی حرفه ای و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ، به شما کمک می کنیم رتبه بگیرید

گوگل/ اینستاگرام / لینکدین / دیجی کالا / آمازون / یوتیوب… داخلی و خارجی!

همه خدمات را ببینید
تولید محتوای سایت
تولید محتوای سایت

یک سایت خوانا خواهید داشت که با تمامی کلمات در صفحه اول گوگل است

تولید محتوای سوشال مدیا
تولید محتوای سوشال مدیا

از طریق اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین و بقیه شبکه ها مشتری جدید پیدا کنید

تولید محتوای مارکت پلیس
تولید محتوای مارکت پلیس

سیاست ها و محتوای فروشگاهتان را بهینه کنید تا بیشتر بفروشید

اکثر پلتفرم ها را پوشش می دهیم

خدمات تولید محتوا اسپاتیفای، رادیو جوان و بقیه شبکه ها
خدمات تولید محتوای لینکدین
خدمات تولید محتوای مارکت پلیس آمازون
خدمات تولید محتوا یوتیوب در اهواز
تولید محتوا اینستاگرام
تولید محتوا مارکت پلیس دیجی کالا و بقیه بازارهای ایرانی
کاملترین سبد محصولی دیجیتال استان خوزستان

هر آنچه که از خدمات تولید محتوا در اهواز می خواهید، موجود و قابل انجام است

تولید محتوا چیست و چرا اولین قدم بعد از طرحی سایت، تولید محتوا است؟

به کلیه مطالب، تصاویر، پست ها، توضیحاتی که داخل بروشور و کاتالوگهایتان قرار می دهید، و البته ویدیوها و پادکستهایی (وویس ها) که برای معرفی بیزنس خود منتشر می کنید محتوا می گویند.

تولید محتوای جذاب و کاربردی از ارکان تمامی موفقیت های اینترنتی است. یعنی هر تبلیغی که نتیجه داده؛ هر رتبه ای که بدست آمده، و هر درآمدی که بدست آمده (که می تواند مالی یا غیر مالی باشد) قطعا از طریق ارائه محتوا و ارائه یک پیشنهاد و آفر جذاب بوده. اگر هدف شما از حضور در اینترنت معرفی و تقویت برند و به تبع آن افزایش فروش و نتایج است، پس لازم است حتما یک برنامه محتوایی خوب-تدوین-شده و خوب فکر شده داشته باشید تا نه فقط در گوگل، بلکه در هر محیط داخلی و خارجی که در آن فعالیت می کنید از نتایج مطلوب برخوردار شوید و امتیاز بگیرید.

وقتی در اینترنت فعالیت می کنیم یعنی با الگوریتم سر و کار داریم. الگوریتم به زبان ساده یعنی فرمولی که سایتها و اکانتها بر اساس آن رتبه بندی می شوند. یک نوع آیین نامه است و هر سایت معروفی در اینترنت آیین نامه مختص به خود را دارد که اگر رعایت نشود به ما رتبه نمی دهد. ما زمان زیادی زیادی را صرف مطالعه و درک الگوریتم می کنیم و به تناسب هر پلتفرم، آزمونها و تست های مختلفی انجام داده ایم و برای ارائه خدمات تولید محتوا در اهواز، تنها سرویس هایی را در لیست فروش قرار می دهیم که از آن مطمئن هستیم.

اولین قدم بعد از طراحی سایت، تولید محتوا است چون مسئولیت اصلی جذب و پرزنت و تبدیل مخاطب به مشتری بر عهده مطالبی است که در سایت و پیج هایتان قرار می دهید.

 

اطلاع رسانی و بازاریابی حرفه ای و هدفمند از طریق فضای مجازی

هر مدیری که کسب و کار خودش را راه اندازی می کند دنبال ارائه یک خدمت است که از طریق فروش آن بتواند به منافع و درآمدهای مناسب برسد. و این اهداف به خودی خود محقق نمی شوند مگر با شناساندن این خدمت به حداکثر مخاطب مرتبط و هدفمند.. با هزینه هایی مقرون به صرفه و اقتصادی.

وب سایت، شبکه ها و بازارهای اجتماعی محیط هایی هستند که دارای مخاطبین زیادی هستند و این مخاطبین، با علاقه موضوعات مختلف را دنبال می کنند. وقتی شما بتوانید مخاطبین مربوط به کالا یا خدمت خود را به درستی هدف بگیرید، قادر خواهید بود که بدون صرف هزینه های زیاد، بصورت کاملا اقتصادی بازگشت نرخ سرمایه گذاری (Return On Investment) یا همان ROI بدست بیاورید.

ده میلیون تومان هزینه می کنید، پنجاه میلیون تومان سود می کنید. پنجاه میلیون تومان هزینه می کنید، و ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ سود می کنید.

عددها مثال هستند و از کسب و کاری به کسب و کار دیگر متفاوت است ولی وجه مشترک همه کسب و کارهایی که از خدمات تولید محتوا و تبلیغات اینترنتی در اهواز استفاده می کنند، سود کردن است.

چرا از خدمات تولید محتوای یوتا استفاده کنیم؟

 1. چون کار ما صرفا نوشتن نیست بلکه تابع یک سیستم هستیم.
 2. چون بصورت صفر تا صد فکر می کنیم و نتیجه نهایی مورد انتظار هم جزو خدمات ما می باشد. بطور مثال ممکن است یک شرکت به شما بگوید برایتان محتوا تولید می کنیم ولی تضمین نمی کنیم در گوگل رتبه بگیرید. یا تضمین نمی کنیم فالورهای شما بیشتر شوند. ما به خدمات خودمان اطمینان داریم و در توضیحات هر پکیج به صراحت نوشته ایم و انجام می شود.
 3. فقط مطلب به شما نمی دهیم، بلکه بانک شماره موبایل و ایمیل به شما می دهیم که شامل آدرس ایمیل و شماره موبایل فعال مخاطب هدفمند و مرتبط با محصول شما است. همان مشتری بالقوه که اگر با ایشان ارتباط بگیرید، احتمال موفقیت شما در فروش بیشتر است. ما شما را مستقیما با مخاطب اصلی آشنا و مرتبط می کنیم.
 4. اطلاعات را از ما تحویل نمی گیرید، بلکه از همان ابتدا در پنل های خود دارید. هر سرویسی از یوتا تهیه کنید، دریافتی از همان ابتدا نزد شما خواهد بود. گزارشها، فروشها، رتبه گوگل، اطلاعات تماس، چت ها و .. به تناسب هر سرویس نزد شما است.

 

با تولید محتوا، چه چیزی بدست می آورید؟

تولید محتوا زیربنای چند کار مهم در اینترنت است:

 1. پررنگترین مزیت تولید محتوا اطلاع رسانی دقیق و نزدیک به رایگان است. به کمک تولید محتوا پیام کسب و کارتان بدون هیچ اختلالی به همانهایی ارسال می شود که باید ارسال شود.
 2. جزو مهمترین اصول اصلی رتبه گرفتن در اینترنت است. شما حتی اگر بهترین کالا و خدمات را تولید می کنید، وقتی رسانه ای برای اطلاع رسانی و شناساندن آن به مخاطبین هدفمند نداشته باشید نه مخاطبی جذب می شود و نه رتبه ای بدست می آید.
 3. هر فروش و نتیجه ای که در سایت و محیط های آنلاین شما اتفاق می افتد نتیجه همین نوشته ها و مطالب و محتواهایی است که منتشر می کنید.

با تولید محتوای خوب و بهینه شما یک چهره حرفه ای، جذاب و کارآمد از خود نشان می دهید و صاحب یک برند محبوب تر و البته پروفروش تر و رقابتی تر می شوید.

 

تولید محتوا شامل چه چیزهایی می شود؟

2- تولید محتوای اینستاگرام
2- تولید محتوای اینستاگرام
شامل طراحی گرافیکی یا تدوین ویدیو، کپشن نویسی، هشتگ گذاری و لوکیشن، افزایش فالور و لایک و کامنت و سیو پست می شود و با تمرکز بر رفتن به اکسپلور اینستاگرام می باشد.
3- تولید محتوای دیجی کالا
3- تولید محتوای دیجی کالا
شامل عکاسی، نگارش شرح محصول و تبلیغ نویسی کالا، ثبت نام و تایید تا انتشار کالای شما بصورت عمومی در دیجی کالا می باشد و در نهایت (و در صورت لزوم) محصول شما را در گروه کالایی خود به صدر جدول می بریم.
4- تولید محتوای لینکدین
4- تولید محتوای لینکدین
شامل ایجاد یک پروفایل کامل و بهینه، پست گذاری با رویکرد کاری و حرفه ای، افزایش لایک و کانکشنز و اندورسمنت و رضایتنامه، و درج لینک سایت یا پیج های شما در پروفایل می باشد.
5- تولید محتوای آمازون
5- تولید محتوای آمازون
شامل عکاسی و ترجمه محتوای کالای شما، افتتاح حساب در آمازون، طی کردن پروسه ثبت تا تایید و انتشار عمومی در سایت جهانی آمازون می باشد و در نهایت کالای شما را به صدر گروه محصولی خود هدایت می کنیم.

تبلیغات انبوه واتسپ

تبلیغات پیامکی و محدودیت های آن را فراموش کنید. با تبلیغات انبوه واتساپی می توانید یک محتوای چندرسانه ای فکر شده را به بی نهایت مخاطب بفرستید و مطمئن باشید که در کمتر از نیم ساعت، قطعا پیامتان باز و خوانده می شود.

با تولید محتوا؛ قدرت اطلاع رسانی، برندسازی و تبلیغات آنلاین خود را افزایش دهید

همین امروز تماس بگیرید و یک برنامه قدرتمند و موثر ویژه کسب و کار خودتان دریافت کنید

سوالات متداول خدمات تولید محتوا

سوالهای شما و پاسخهای ما

بستگی به کسب و کار شما و اهدافتان دارد. ساده ترین حالت این است که محتوای سایت، اینستاگرام و دیجی کالا تهیه کنید و بصورت دوره ای اطلاع رسانی واتساپی نیز داشته باشید.

مدت زمان لازم برای اجرای کار از یک هفته تا دو ماه می باشد

برنامه یوتا فراتر از تبلیغات است. شما علاوه بر اینکه عملا برایتان تبلیغ می شود، صاحب یک سامانه هماهنگ می شوید که بصورت گسترده امتیازات کسب و کارتان را به دیگران اطلاع رسانی می کند و در راستای فروش کار می کند. اطلاعات مخاطب را ذخیره می کند، پرزنت می کند، پول می گیرد، کالا و خدمات را تحویل می دهد، فاکتور صادر می کند و این کار بصورت همیشگی برایتان انجام می شود. تبلیغات یک کار تکرار ی و عموما هزینه بر است منتها استفاده از خدمات تولید محتوا یک کار اصولی است که هم شامل تبلیغات می شود و هم چرخه کاملتری است.

کلیه سرویسهای یوتا با تضمین کیفیت ارائه می شوند. هرنوع محتوایی از یوتا تهیه کنید بصورت کامل به شما ارائه می شود. تولید محتوای سایت همراه با رتبه گوگل است. خدمات شبکه های اجتماعی همراه با تعامل است. و خدمات مارکت پلیس هم همراه با فروش است.

سوالات بیشتری دارید؟ خوشحال می شویم و تمام قد پاسخگو هستیم. در ساعات اداری با شماره شرکت تماس گرفته یا یک حساب کاربری ایجاد کنید و از طریق تیکت پشتیبانی سوالاتتان را مطرح فرمایید.

بله البته. کافیست لینک یا بنر سرویس مربوطه را در سایت یا پیج (های) خود قرار دهید و یا اطلاعات مشتری ارجاعی تان را از قبل به ما بگویید. در شرایطی می توانیم بصورت بی نام (white label) نیز به شما خدمات رسانی کنیم.

جمع بندی نهایی

 1. بجای چند ادمین، فقط یک ادمین دارید که بصورت حرفه ای فضای مجازی مجموعه شما را مدیریت می کند

 2. یک سرویس تهیه می کنید و درگیر هیچی نیستید

 3. مبتنی بر صنعت کار می کنیم و مشابه نمونه های موفق صنف خودتان دیده می شوید

 4. در صدر جدول محیط های مختلف قرار می گیرید و سطح فنی و تجاری مجموعه ی شما ارتقا پیدا می کند و حرفه ای تر می شوید

 5. با هزینه های منطقی، یک کار بزرگ و ارزشمند انجام می دهید که بصورت دائمی برای شما و افراد بعد از شما باقی می ماند.

 6. در داخل و خارج کشور قابل اجراست.

Call Now