طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات پشتیبانی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی، ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

می توانید هرنوع کالا یا خدمات را از طریق اینترنت و بدون هیچ محدودیتی معرفی کرده و به فروش برسانید. 

شرکت یوتا با توجه به افزایش کاربران اینترنتی و همچنین بیشتر شدن خریدها از طریق اینترنت، اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت فروشگاهی کرده است. شما با تهیه وب سایت فروشگاهی حرفه ای می توانید بخش انلاین کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و کالا و خدماتتان را بصورت اینترنتی و نقدی بفروشید. در ادامه به مزایا و امکانات وب سایت فروشگاهی فروشگاهی یا همان فروشگاه انترنتی می پردازیم:

امکانات فروشگاه اینترنتی حرفه ای

خدمات طراحی سایت فروشگاهی یوتا به دو بخش کلی مدیریتی و عمومی تقسیم می شود. 

هر وب سایت فروشگاهی دارای یک بخش ظاهری است که کاربران آن را مشاهده می کنند، و یک پنل مدیریتی که ادمین سایت آنرا مشاهده می کند و از طریق آن می تواند فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کند. کارهایی مانند ورود محصول، ویرایش قیمت، تولید کد تخفیف، ارائه پیشنهادهای تشویقی، شرایط فروش و ارسال محصول و در راس آن، آگاه سازی مشتریان از مزایا و مشخصات کالا یا خدماتش را از طریق پنل مدیریتی سایت انجام میدهد. 

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی یوتا در هر دو بخش قضیه خدمات و امکانات متنوعی تعبیه کرده تا هم مشتریان شما و هم ادمین فروشگاه اینترنتی شما بتوانند در عین سادگی، بطور کارآمد از سایت بهره ببرند. 

امکانات سمت مشتری شامل فایلهای راهنما، بخش پشتیبانی، فرم های بازاریابی حرفه ای و ابزارهای هدایت و متقاعدسازی بازدید کننده می باشد و امکانات سمت ادمین هم درگاه پرداخت، سیستم مدیریت مشتری، امکان تعریف کاربر و زیر کاربر، تایید یا رد کردن سفارشات و نظارت بر سیستمهای مختلف اعم از پست و درگاه بانکی و گزارشهای مختلف فروش سایت می باشد. 

یوتا با این هدف فعالیت می کند که در کیفیت فنی و محتوایی درجه یک باشد و وب سایت فروشگاه اینترنتی که ارائه می کند صرفا یک شاپ انلاین معمولی نباشد بلکه مانند یک نرم افزار فروشگاهی پیشرفته و آنلاین عمل کند. 

چنانچه تمال به راه اندازی بخش آنلاین کسب و کار خود دارید، بسیار مهم است که از همان ابتدا یک خرید حرفه ای انجام دهید و خدمات طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب کنید که مانند یک نرم افزار فروشگاهی انلاین و پیشرفته عمل کند. 

فرق طراحی سایت فروشگاهی یوتا و استفاده از نرم افزارهای  فروشگاهی موجود در بازار این است نرم افزار فروشگاهی صرفا بعنوان یک ابزار ثبت و تحلیل سفارش می باشد درحالی که خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کار بازاریابی و مشتری یابی را هم برایتان انجام می دهد. 

شما با استفاده از بسته های طراحی سایت فروشگاهی که در ذیل هم صفحه موجود است، درواقع به مزیت های مختلفی دست پیدا خواهید کرد. یک سایت فروشگاهی حرفه ای که پنل مدیریتی آن در حد یک نرم افزار فروشگاهی پیشرفته و بهینه عمل می کند و بازاریابی و مشتری یابی را هم خود نرم افزار انجام می دهد. 

سوالات مربوط به خرید فروشگاه اینترنتی

بله قابلیت ارتقا دارند. طراحی سایت فروشگاهی یوتا به شکلی برنامه ریزی شده که قابلیت توسعه هم داشته باشد. به اینصورت که اگر امکانات مد نظر شما در بسته های ما نبود، می توانیم برای شما اضافه کنیم. 

پاسخ های شرکت

متن تست متن تست متن تست متن تستمتن تست متن تستمتن تست متن تست

متن تست متن تست متن تست متن تستمتن تست متن تستمتن تست متن تست

متن تست متن تست متن تست متن تستمتن تست متن تستمتن تست متن تست

Call Now

با پرکردن فرم از جدید ترین تخفیف ها باخبر شو