خدمات پشتیبانی سایت یوتا

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت یوتا

خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت یک سرویس جامع و کامل است که با استفاده از آن، هم می توانید از لحاظ به روز بودن نرم افزار فروشگاهی یا شرکتی خود مطمئن باشید و هم از خدمات فنی و محتوایی و در راس آن خدمات سئو بهره مند شوید.

تهیه خدمات پشتیبانی سایت از شرکت یوتا مانند این است که قرارداد یکساله با یک شرکت تبلیغاتی بسته اید که کلیه فعالیتهای بخش آنلاین شما را بعهده می گیرد و در راستای معرفی و فروش کالا و خدمات شما در اینترنت فعالیت می کند.

 

سوالات متداول

بسته پایه شامل سئوی استانی می شود که محدودیت کلمات ندارد. شما با برخی کلمات با دو لینک و سه لینک در صفحه اول خواهید بود و با برخی کلمات هم فقط با همان لینک اصلی. ولی بطور کلی حضور شما در نتایج جستجو تضمین می شود. 

 

یوتا تنها شرکت طراحی سایت در اهواز است که در بسته های پشتیبانی خود خدمات سئو و محتوا نیز ارائه می دهد. دلیل این کار هم این است که مشتری واقعا نرم افزار خریداری نمی کند بلکه ابزاری خریداری می کند که به کمک آن بتواند مشتریان و مخاطبان بیشتری پیدا کند. 

شما با یک جستجوی ساده می توانید متوجه شوید که برای سئو، برای *هر کلمه* حداقل ۷۵۰ هزار تومان *ماهیانه* درخواست می شود و هیچگونه تضمینی هم برای حضور در صفحه اول بصورت مکتوب نمی گیرید. 

خدمات پشتیبانی سایت یوتا شامل مدیریت فنی سایت، مدیریت محتوایی سایت، بازاریابی اینترنتی و سئو می باشد و درقبال همه این خدمات تنها یک مبلغ از شما دریافت می کند. آن هم برای یکسال کامل!

بطور میانگین برای سئوی استانی بین یک ماه تا سه ماه زمان می برد. برای سئوی عمومی و بدون پسوند شهر، بین سه الی شش ماه. 

بدیهی  است که برای کلمات رقابتی ممکن است زمان بیشتری ببرد که در هرصورت به شما اعلام خواهد شد. 

بله، زمانی که بسته پشتیبانی غیر پایه انتخاب می کنید اولین کار بررسی و ویراستاری محتوایی سایت شماست. سئو بدون تولید محتوا و تنظیم بازی داخل سایت عملا ممکن نیست و اگر هم انجام شود قطعا نتیجه ای نخواهد داشت. 

مخاطبین این سرویس شرکتهایی هستند که وب سایت دارند اما سایتشان به لحاظ محتوایی و گوگلی وضعیت مناسبی ندارد. 

Call Now

با پرکردن فرم از جدید ترین تخفیف ها باخبر شو