پکیج طراحی سایت یوتا

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات طراحی سایت شرکتی یوتا

طراحی سایت شرکتی و خدماتی یوتا همانطور که از نامش معلوم است ویزه  کسب و کارهای تازه تاسیس، کوچک یا متوسط است (حداکثر ۵۰۰ کارمند) و چنانچه تعداد محصولات یا خدمات شما تا ۱۰ هزار آیتم باشد، پکیج شرکتی و خدماتی یوتا پاسخگوی تمام نیازهایتان می باشد. 

بر خلاف اغلب وب سایتهای موجود در بازار داخل ایران که اغلب از اینترنت خارجی دانلود و صرفا ترجمه شده اند، خدمات طراحی سایت شرکتی یوتا تماما با نگاه بازار ایران تولید شده اند و حداکثر تلاشمان را کرده ایم که چهره ای تجاری و حرفه ای به کسب و کارتان در معرض دید بازدیدکنندگان سایتتان از شما نشان دهیم.

در ذیل، امکانات و قابلیت های خدمات طراحی سایت شرکتی یوتا ذکر شده است و با تهیه آن به تمامی امکانات مورد اشاره دسترسی خواهید داشت. 

تمام امکانات، فقط با یک هزینه ناچیز سالیانه!

وب سایت حرفه ای و سئو شده، با محتوای تجاری از قبل تنظیم شده، آماده برای جذب هرنوع مشتری، نماینده یا مخاطب!

انتشار نسخه جدید وب سایت

تنظیم شده برای ارتباط با مشتری

هرکدام از خدمات طراحی سایت یوتا را انتخاب کنید، مجهز به امکانات اخذ شماره موبایل و ایمیل فعال کاربر می باشد که برای اهداف فروش برایتان مفید است. درواقع وب سایت شما لیست کاملی از افراد علاقمند و مشتاق به کالای شما در اختیارتان می گذارد و این لیست بصورت روزانه و در پیشخوانتان(پنل مدیریت سایت) قابل مشاهده و استخراج است. کادر فروش شما از آسانی و بازدهی که در کارشان تجربه خواهند لذت خواهند برد!

سوالات شما و جوابهای ما

درصورت سفارش بسته پایه یا اقتصادی وب سایت شما حداکثر تا ۱۰ روز کاری آماده می شود و درخصوص بسته یونیکورن ۴۵ روزه تحویل می شود.

سئو یعنی ظاهر شدن سایت و اطلاعات کسب و کار شما در نتایج جستجوی گوگل. و سئوی استانی یعنی در تمام شهرستانهای استان محل فعالیتتان (به جز تهران) در صفحه اول گوگل ظاهر می شوید.

بسته هایی که عرضه می کنیم یک روزه و دو روزه ایجاد نشده اند. زمان زیادی صرف آماده سازی آنها کرده ایم و سختی کشیده ایم. از بابت کیفیت فنی و بالا بودن سایت و توانای هندل کردن تراکنش های روزانه به شما اطمینان می دهیم. و در خصوص امنیت هم، ما از مکمل های اختصاصی در وب سایتهایمان استفاده می کنیم که تا حدود زیادی امنیت را تامین می کند. بطور مثال برای تراکنش های بانکی از تکنولوژی SSL استفاده می کنیم که امنیت سایت شما را در حد امنیت بانک بالا می برد. نکته مهمتر اینکه ما تراکنشها را به سایت بانک هدایت می کنیم و کلیه عملیات پرداخت در سایت بانک انجام می شود و این باز هم ضریب امنیت سایت شما را بیشتر می کند.

تمامی بسته های یوتا تا ۶ ماه پشتیبانی فنی رایگان دارند. یعنی هر مشکل یا اختلالی در سرویس شما رخ داد، با یک تیکت پشتیبانی و کاملا رایگان مانند روز اول سایتتان را بر می گردانیم. ولی برای بهره مندی بیشتر از خدمات فنی و محتوایی توصیه می کنیم بسته پشتیبانی تهیه فرمایید.

بله این جزو خدمات پس از فروش شرکت یوتا می باشد. ما برای اینکه بتوانید به خوبی از سایت جدیدتان بهره مند شوید آموزشهای مختلفی ارائه می کنیم. 

۱- مامورین صلاحیت دار یوتا به دفتر شما مراجعه می کنند و آموزش های لازم را ارائه می دهند.

۲- فایل مصور و جامع راهنمای کار با سایت در اختیارتان می گذاریم.

۳- و برای آموزش بیشتر شما یا پرسنل مجموعه می توانید در کلاسهای هفتگی رایگانی که در محل دفتر شرکت برگزار می گردد شرکت نمایید و استفاده ببرید. 

ساید صفحه طراحی سایت

Call Now